Společnost Agrom-KJ, s.r.o. byla založena v roce 1998. Sídlo firmy se nachází v Hrdějovicích, v obci přilehlé na  Českých Budějovicích v ulici U Sirkárny 250/1. Hlavní činností naší firmy je prodej vysokozdvižných, nízkozdvižných a paletových vozíků i jejich komplexní servis po celou dobu jejich životnosti. Vykupujeme, repasujeme a prodáváme bazarové vysokozdvižné vozíky.Prodáváme a mobilním lisem přímo u zákazníka lisujeme superelastické pneumatiky zn. Trelleborg.  Zabezpečujeme technické prohlídky a revize podle nařízení vlády č. 24/2003 Sb., č. 387/2004 Sb.vyhlášky MD č. 341/2002, a směrnice SZŮ č. 2130/2006. Školíme obsluhu VZV a vystavujeme řidičská oprávnění. Dodáváme veškeré náhradní díly k vozíkům a jsme schopni je dodat do 24 hodin od objednání.

  • Servis zabezpečujeme servisními vozy, které jsou vždy připraveny k výjezdu. Složitější opravy, repase a generální opravy vozíků provádíme ve vlastních dílnách. V případě potřeby máme možnost vysokozdvižný vozík zapůjčit.
  • Prodáváme a servisujeme superelastické i vzdušnicové pneumatiky zn. Trelleborg i všechna kolečka k ručně vedeným vozíkům. Lisování superelastických pneumatik provádíme přímo u zákazníka mobilním lisem. Servis provádíme zcela zdarma, neúčtujeme si nic ani za dopravu ani za likvidaci starých pneumatik.
  • Nabízíme vstupní i cyklická školení řidičů vysokozdvižných i nízkozdvižných vozíků a vystavujeme k nim řidičská oprávnění.
  • Prodáváme a servisujeme trakční baterie.
  • Dodáváme veškeré náhradní díly.
  • V naší nabídce jsou i pneumatiky určené pro stavební, lesnické a zemědělské stroje, EM pláště, ráfky a řada dalších výrobků.
  • Vlastníme těžká nákladní auta, kterými jsme schopni odvézt jakýkoliv typ nákladu a máme i podvalník pro přepravu těžké techniky a strojů.
  • Dále vlastníme traktorbagr značky Caterpillar a kráčející bagry značky MenziMuck pro práci ve vodních tocích a těžko přístupných terénech.

Naším zájmem je vaše spokojenost.

Využijte našich profesionálních služeb, budete spokojeni.